1994 yılında kurulan Tek Boya, inşaat sektörü için boyalar üretmektedir. Yenilenmenin ve gelişimin gerekliliğine inanan Tek Boya, ürün çeşitliliği, üretim kapasitesi, bayi ağı, müşteri memnuniyeti gibi konularda sürekli kendini geliştirmeyi benimsedi.

İdealleri ve prensipleri doğrultusunda, güvenilir marka olma sorumluluğunu üstlenen Tek Boya; sektöründe ender rastlanan “Yerli Sermaye, Türk Malı”gibi sıfatları taşımanın haklı gururunu yaşadı. Boya üretimi dışında incelticiler, parlatıcılar, koruyucular ve yapıştırıcılar ile ürün yelpazesini genişleten Tek Boya’nın ürünleri TS EN ISO 9001: 2015 sertifikalıdır.

VİZYON

Yaşanabilir bir dünya için kaliteli, çevre dostu ve iş sağlığı ve güvenliğine önem veren, standartlara uygun, ürün ve hizmetler sunmak
 

MİSYON

Tüm paydaş ve çalışanlarımızın katılımıyla çevre dostu ve kaliteli ve güvenilir ürünleri müşterilerine sunan; çalışanların eğitim, nitelik ve memnuniyetine önem veren; ürün ve tesislerimizin çevreye etkilerini ve iş sağlığı ve güvenliği risklerini dikkate alarak faaliyetlerini gerçekleştiren, sektöründeki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; sürekli gelişime ve çalışanlarının eğitimine önem veren bir kuruluş olmak.
 

POLİTİKA

  • Boya sektöründe faaliyet gösteren firmamız; kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi standartlarından oluşan entegre yönetim sistemi ile müşteri odaklılığını sağlamak, üretimimizin çevresel etkilerini ve iş sağlığı ve güvenliği risklerini dikkate alarak, kalite ile birlikte verimliliği artırmak maliyetleri düşürmek ve hizmet verdiğimiz sektörlerin istek, ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde; kalite, fiyat ve zamanında teslimat koşullarına uygun olarak karşılamak ve sistemde sürekli iyileştirme faaliyetleri politikamızı oluşturmaktadır.”
     
  • Kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği konularında; hedeflerle yönetim anlayışına, risklere ve faaliyetlerimizin çevresel etkilerine uygun olarak, çevre kirlenmesi, çalışanların yaralanma ve sağlık bozulmalarını önlemek için kalite, en az atık ve sıfır iş kazası ilkelerini benimseyen bir entegre yönetim sistemi kurmuş ve uygulamaktadır.
     
  • Bu amaçlarımızı gerçekleştirmek için kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri standartlarının gereklerini yerine getirerek müşterilerinin, çalışanlarımızın ve ilgili tarafların memnuniyetini arttırmak politikamızdır.